Om oss

Kristiane Roe Hammer

Daglig leder

kristiane@newslab.no

+47 986 04 388

Joakim Thorkildsen

Grunnlegger og rådgiver

joakim@newslab.no

+47 993 29 019

Snorre Bryne

Grunnlegger og rådgiver

snorre@newslab.no

+47 412 90 999

Eilen Aalerud

Distribusjonsansvarlig

eilen@newslab.no

+47 926 16 546

Linn Isaksen

Teamleder innholdsteam

linn@newslab.no

+47 986 21 881

Julie Simonsen

Leder for videoavdelingen

julie@newslab.no

+47 917 68 662

Mikael Lunde

Rådgiver og partner

mikael@newslab.no

+47 976 39 713

I NewsLab har vi flere bachelorgrader enn ansatte.

Torgeir Mortensen

Teamleder innholdsteam

torgeir@newslab.no

+47 454 72 320

Steffen Pedersen Solheim

Prosjektleder video

steffen@newslab.no

Jan Tore Eriksen

Fotograf

jantore@newslab.no

+4797153666

Gaming, sier du? Vi har en Telenorligaen-finalist i CS, flere eks-spilljournalister og én som har gitt ut bok om dataspill.

Veronika Søum

Innholdsprodusent

veronika@newslab.no

NewsLab har sine egne video- og podkaststudioer.

Ole Magnus Kinapel

Regissør/klipper

ole@newslab.no

Ane Solstad Sønnesyn

Innholdsprodusent

ane@newslab.no

Marius Asp

Innholdsprodusent

marius@newslab.no

Vi er tre år på rad kåret til Norges beste content-byrå av våre egne kunder og Dagens Næringsliv.
Vi har 15 ansatte med bakgrunn fra pressen. De har til sammen 119 års redaksjonell erfaring fra de riksdekkende mediene.

August Jorfald

Regissør/klipper

august@newslab.no

Harald Spjelkavik

Regissør/klipper

harald@newslab.no

Christer Davanger

Innholdsprodusent

christer@newslab.no

Snittalderen i NewsLab er 31 år.

Ida Anett Danielsen

Innholdsprodusent

ida@newslab.no

Joakim Nysnø

Innholdsprodusent

jn@newslab.no

Gjengen vår er glad i det skrevne ord og har et eget bibliotek. Selvsagt med tilhørende utlånssystem – nerder som vi er.

Martin Bergesen

Innholdsprodusent

martin@newslab.no

Adam Enochsson

Fotograf/klipper

adam@newslab.no

Vi eier åtte(!) foosballbord – og arrangerer uoffisielle NM så ofte vi kan.
Techpreik, Brettspill, Lyttelisten og Jåssing. Det er et utvalg av våre interne Slack-kanaler.

Sindre Nakken

Lærling video

sindre@newslab.no